Album Świąteczny Speleoklubu Warszawskiego

Kochani!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku życzymy Wam wielu sukcesów osobistych, eksploracyjnych i sportowych! Niech Nowy Rok przyniesie Wam dużo satysfakcji z działalności jaskiniowej, a także górskiej i skałkowej. Życzymy Wszystkim zdrowia i żebyśmy mieli wiele okazji do spotkań i rozmów.

Przesyłamy mały prezent pod choinkę: nasz wspólny Speleoalbum. Można go obejrzeć w formie filmiku oraz pdfa. Serdecznie dziękujemy za wszystkie zdjęcia! Kwestie techniczne ogarnął Janek Dudziec, za co bardzo dziękujemy!

Mamy też niespodziankę. W tygodniu przedświątecznym Zarząd Dzielnicy Wola zatwierdził naszą ofertę i zaproponował nam podpisanie umowy na wynajęcie lokalu przy ulicy Ogrodowej, w którym umieścimy nasz nowy magazyn. Czeka nas kolejne wyzwanie, jakim będzie przygotowanie i aranżacja pomieszczenia, ale o tym będziemy szczegółowo informować po Świętach. Spotkania otwarte i zamknięte  planujemy nadal organizować w Domu Kultury Praga, z którym dobrze nam się współpracuje i który gości nas bezpłatnie.

Jeszcze raz życzymy wesołych Świąt i dużo powodów do radości w Nowym Roku!

W imieniu Zarządu
Paweł

Zdjęcia zebrane od klubowiczów, wykonanie Janek Dudziec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *