Ubezpieczenia na działalność górską

  • Ubezpieczenie Bezpieczny Powrót: opracowane przez PZU wspólnie z Polskim Związkiem Alpinizmu. Skierowane do alpinistów oraz wszystkich pasjonatów gór i sportów górskich. Ubezpieczenie działa poza granicami Polski. Szczegóły oraz wniosek jest dostępny na stronie: https://bezpiecznypowrot.pl/
  • Ubezpieczenie Szlaki bez Granic: uniwersalne ubezpieczenie w PZU dedykowane miłośnikom polskich gór. Ochrona obejmuje każdą górską wyprawę nawet jeśli jej szlak wiedzie do 30 km za granicami Polski. Szczegóły oraz wniosek jest dostępny na stronie: https://szlakibezgranic.pl/. Kod zniżkowy dostępny po kontakcie na klubowy adres mailowy.

Zakupy

  • Małachowski: członkowie klubów zrzeszonych w Polskim Związku Alpinizmu mogą skorzystać z rabatu w wysokości 20% na sprzęt w sklepie malachowski.pl. Rabat nalicza się od ceny katalogowej na towary nieprzecenione. Aby skorzystać ze zniżki należy napisać wiadomość na adres mailowy podany na stronie sklepu.

Noclegi

  • Centralny Ośrodek Szkolenia PZA Betlejemka (https://betlejemka.org.pl/betlejemka/): członkowie klubów zrzeszonych w PZA mogą korzystać ze specjalnej ceny na nocleg. Podstawą do udzielenia zniżki jest okazanie legitymacji klubowej z potwierdzonym opłaceniem składek za bieżący rok.
  • Schronisko Górskie PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich (https://piecstawow.pl/): członkowie klubów zrzeszonych w PZA mogą korzystać z 20% zniżki na nocleg w schronisku. Podstawą do udzielenia zniżki jest okazanie legitymacji klubowej z potwierdzonym opłaceniem składek za bieżący rok.
  • Schronisko Górskie PTTK na Hali Ornak (http://schronisko-ornak.pl/): członkowie klubów zrzeszonych w PZA mogą korzystać z 15% zniżki na nocleg w schronisku. Podstawą do udzielenia zniżki jest okazanie legitymacji klubowej z potwierdzonym opłaceniem składek za bieżący rok.
  • Schronisko Téryego (Téryho chate, https://www.teryhochata.sk/): członkowie klubów zrzeszonych w PZA mogą korzystać z 50% zniżki na nocleg w schronisku. Podstawą do udzielenia zniżki jest okazanie legitymacji klubowej z potwierdzonym opłaceniem składek za bieżący rok.


Zapraszamy do współpracy zainteresowane instytucje: kontakt@speleo.waw.pl


Prosimy o kontakt, jeśli wiesz o innych zniżkach dostępnych członków Speleoklubu Warszawskiego lub na stronie nieaktualne informacje.